Galanteria ślubna W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Winietki na stół

  Jednym z ważnych elementów każdego wesela są winietki, za pomocą których każdy
  z zaproszonych gości wie dokładnie gdzie ma siedzieć. Dzięki temu unikamy zamieszania
  i nieporozumień wynikających z wyboru miejsca.
  Winietki to nie tylko karteczki z nazwiskami gości, to ozdoba stołu jak również możliwość zapamiętania imion gości znajdujących się na weselu.

 • Zawieszki na butelki

  Wódka weselna to nieodłączny element praktycznie każdego wesela.
  Tradycją stało się dzisiaj jej przyozdabianie, podkreślanie niecodziennego charakteru i prezentowanie Gościom w odświętnej odsłonie.
  By taki cel osiągnąć, stosuje się zawieszki na alkohol utrzymane w weselnym stylu, nawiązującym do wybranego koloru przewodniego lub motywu, dodatkowo wzbogaconego tekstem zachęcającym do udanej zabawy.

 • Karty menu

  Coraz częściej można spotkać się z kartami menu na stołach weselnych. Są one nie jest po to, aby goście wybierali sobie potrawy, tylko po to, aby wiedzieli co dla nich przygotowali Państwo Młodzi oraz o której godzinie będą podawane główne dania. Po co? A po to, że nie każdy lubi wszystko, a karta stanowi formę informacyjną. I np.: ciocia Krysia, która nie przepada za dziczyzną, będzie wiedziała, że o godz. 22 serwowany będzie pieczony dzik, więc ma czas wolny dla swojego żołądka i może zjeść np.: więcej ciast. ;) Menu sprawdza się, gdy wesele odbywa się w sali, która ma przepiękny, ogromny ogród z którego goście (zwłaszcza w ciepłych miesiącach) z pewnością z chęcią skorzystają. Jeśli wcześniej sprawdzą w karcie o której będzie serwowane kolejne danie, wrócą do stołu, a kelnerzy i kuchnia będą mogli płynnie i sprawnie  wydawać posiłki.Dlatego warto zaopatrzyć się w karty. 
  Zwykle jedna karta przypada na 6 osób.

 • Podziękowania dla Gości

  Moda na upominki, którymi Młoda Para obdarowuje swoich gości weselnych, pojawiła się w Polsce dosyć niedawno.
  Tu znajdą Państwo opakowania dla tych upominków.

 • Numeracja stołów

  Karty z numerami weselnych stołów to bardzo praktyczny gadżet, o którym po prostu nie można zapomnieć, zwłaszcza, gdy zdecydowaliście się na okrągłe stoły.
  Tabliczki ułatwią gościom odnalezienie swojego miejsca przy stołach, a odpowiednio dobrane będą stanowiły uroczy element dekoracyjny.

 • Księgi Gości